1. Home
  2. /
  3. Onze wijkbuddy’s

Onze wijkbuddy’s

Woonmaatschappij !Mpuls werkt met wijkbuddy’s. Dit zijn huurders die zich willen inzetten voor hun straat, wijk of appartementsblok. De wijkbuddy’s vormen een brug tussen Woonmaatschappij !Mpuls en de huurder. Ze zijn een luisterend oor voor hun buren, hebben voeling met de wijk en zijn een laagdrempelig aanspreekpunt voor de huurders. Signalen dat zij opvangen geven zij door aan Woonmaatschappij !Mpuls. Interesse om wijkbuddy te worden? Neem dan zeker contact met de huurdersbegeleider uit jouw buurt.

Heb je een vraag, een probleem of nood aan een babbel? Neem dan contact op met de wijkbuddy uit jouw buurt.

 

Menen
Degryse Christine – Ter Beke 185
056 51 08 34 – 0473 69 16 86 – degrysech@gmail.com
Werkingsgebied: Ter Beke
Heyndels Roland – Ontvoogdingsstraat 6/0204
0488 09 64 75
heyndels@hotmail.com
Werkingsgebied: Meibloem
Dekeyn Mireille – St. Steuvelslaan 11
056 51 59 24
Werkingsgebied: Multatulilaan – St. Streuvelslaan – E. Claeslaan – Lode Zielenslaan
Desmet Gery – Schansstraat 80/0001
0468 19 15 81
gery_desmet@telenet.be
Werkingsgebied: Schansstraat – Vlamingenstraat
Abdel Razik Abdelmoniem – Berkenlaan 19
0472 68 60 60
razik@proximus.be
Werkingsgebied: Nieuwe Tuinwijk
Rekkem
Verpoest Jackie – Elf Novemberlaan 27
0471 48 64 13
Werkingsgebied: Steenland + Elf Novemberlaan
Lietaer Wim – Dronckaertstraat 163/0102
0477 68 12 98 – lietaer@gmail.com
Werkingsgebied: Dronckaertstraat + Paradijs
Lauwe
Pattyn Rik – Schoolstraat 4/0201
0475 22 80 05 – 056 42 29 34
rik.pattyn@proximus.be
Werkingsgebied: centrum Lauwe
Christiaens Viviane – Tuinwijk 49
0496 02 25 46
tararra62@gmail.com
Werkingsgebied: Tuinwijk – K.Boudewijnstraat – Vlasbloemstraat
Vanneste Kathy – Bolderiestraat 88
0494 86 39 58
kathy.vanneste3@telenet.be
Werkingsgebied: Deken Darrasstraat
Henry Philippe – Lauwbergstraat 151/0203
0478 33 56 59
Werkingsgebied: Lauwbergstraat 149 -151
Anneke BucketKoning Boudewijnstraat 9
0476 35 79 33
anneke.bucket@hotmail.com
Werkingsgebied: Bloemenwijk
Regina Verfaille – Kerselarenlaan 4
reverfaille@hotmail.com
Werkingsgebied: Schonekeer (Schonekeerstraat, Walmeerslaan, Beukenlaan en Kersenlaan)